Drobečková navigace

Úvod > Akce v okolí

Akce v okolí


Předchozí 1 3 8 16 23

Masarykova kasárna

Místo
Kadaň
Datum konání
Typ

Městské muzeum v Kadani si pro Vás ve spolupráci s muzeem československého opevnění Na Kočičáku v hradní galerii připravilo výstavu ke 100. výročí založení Československa. Věnovat se bude kasárnám době prvního československého prezidenta T. G Masaryka. Popisuje jejich historii v letech 1918 – 1938, s přesahem do doby Rakousko–Uherska. Naleznete na ní například tehdejší uniformy, výzbroj a její součásti, ale i dobové dokumenty. Vernisáž proběhne v pátek 18. května od 17 hodin a vstup na ni je zdarma. Výstava pak bude otevřená od 19. května v květnu, červnu, září a říjnu o víkendech od 10 do 17 hodin, o prázdninách denně (kromě pondělí) ve stejných hodinách, vstupné 30 Kč.

Více

Žhavé nebe 1944

Místo
Kadaň
Datum konání
Typ

Výstava ve spolupráci s Muzeem letecké bitvy nad Krušnohořím 11. září 1944 v Kovářské přibližuje střet vzdušných sil Spojenců a nacistického Německa. Svým návštěvníkům se otevírá vernisáží v sobotu 16. června 2018 a potrvá do 30. září. Zhlédnout ji můžete v 1. patře kadaňské středověké bašty (u Löschnerova nám.) v návštěvní době tamní stálé expozice Militaria.

Více

Ludvík Erdmann - 50 roků s fotoaparátem

Místo
Jiráskova, Peruc
Datum konání
Typ

Ludvík Erdmann, další Karlovarák a perucký chalupář, pravidelně v Galerii u Plazíka vystavuje své fotografie. O svých půlkulatinách prezident FOS Sokolov, který se podílel na mnoha výstavách v ČR, SR i SNR, zde oslaví 50 let s fotoaparátem. Zkušený autor fotografuje vše, co ho zaujme, ale převážně krajinu. Co vybere pro svoji další výstavu se můžete na Peruci podívat od 30.6.2018 do 26.8.2018 o víkendech a svátcích od 10 do 17 hodin. Jste zváni.Vernisáž je připravena na sobotu 30.6.2018 v 15 hodin.

Více

Jurský svět: Zánik říše

Místo
Mostecká 5786, 43001 Chomutov
Datum konání
Typ

Více

Ant-Man a Wasp

Místo
Beneše z Loun 141, 44001 Louny
Datum konání
Typ

Více

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Místo
Obránců míru 2629, 43401 Most
Datum konání
Typ

Více

Mamma Mia!

Místo
Mírové náměstí 2950, 41501 Teplice
Datum konání
Typ

Idylický řecký ostrov, holka na vdávání, jedna potrhlá matka, tři potenciální otcové a nesmrtelná ABBA. Jak se to rýmuje? Náramně. Divadelní muzikálovou show Mamma Mia! obsahující všechny zmíněné ingredience vidělo v osmi různých jazykových verzích přes 30 miliónů lidí. Jejich řady teď geometricky narostou, protože tvůrci původního muzikálu se "své dítě" rozhodli pojmout jako celovečerní film. A aby Mamma Mia! na stříbrném plátně dostala punc mimořádnosti, obsadili do hlavních rolí Meryl Streep a Pierce Brosnana. Mladičká Sophie (Amanda Seyfried) žije s mírně šílenou matkou Donnou (Meryl Streep) na řeckém ostrůvku Kalokairi, kde vedou lehce uvadající rodinný hotýlek. Ani s jednou není k vydržení, protože se Sophie bude záhy vdávat. Zatímco Donna si v téhle souvislosti dělá ryze praktické starosti, Sophie řeši jediný problém - kdo ji odvede k oltáři. Nalezený matčin deník totiž odhalil, že se Donna v době kriticky blízké Sophiinu početí spustila hned se třemi chlapci. Podnikavá dívka, která zdědila matčinu excentričnost, nelení a všechny tři na svatbu pozve. A oni (rozevlátý obchodník Sam - Pierce Brosnan, upjatý bankéř Harry - Colin Firth, svérázný dobrodruh Bill - Stellan Skarsgård) přijedou. Do obřadu zbývá čtyřiadvacet hodin. Během nich bude nevěsta muset najít toho pravého. A protože Donna neměla o příjezdu tří připomínek hříchů mládí ani ponětí, bude na Kalokairi veselo i bez svatby.

Více

Úsměvy smutných mužů

Místo
Václava Řezáče 93, Miřetice u Klášterce nad Ohří, 43151 Klášterec nad Ohří
Datum konání
Typ

Více

Manžel na zkoušku

Místo
Mostecká 5786, 43001 Chomutov
Datum konání
Typ

Více

Teherán tabu

Místo
Obránců míru 2629, 43401 Most
Datum konání
Typ

Více
Předchozí 1 3 8 16 23