Drobečková navigace

Úvod > Akce v okolí

Akce v okolí


Přemysl Otakar II., král, rytíř, zakladatel

Místo
Kadaň
Datum konání
Typ

Výstava k 760. výročí první zmínky o městě Kadaň. Zápůjčka od o. s. Města Otakarova, doplněná exponáty z jiných sbírek. Pohřební insignie krále budou vystaveny po celý květen.

Více

Jiří Soukup - Krása krajiny a přírody v okolí Peruce

Místo
Jiráskova, Peruc
Datum konání
Typ

Jiří SoukupKrása krajiny a přírody v okolí PeruceGalerie u Plazíka Peruc, 4. září – 31. října 2021Autor pro výstavu vybral krajinky a zákoutí přírody v okolí Martiněvse, Vrbky, Roudníčku, Brníkova, Ječovic a Černochova.Vernisáž výstavy v sobotu 4. září 2021 ve 14 hodin.Výstava bude přístupná o víkendy a svátky od 10 do 17 hodin, při dodržování právě platných hygienických nařízení.

Více

Datum konání
Typ

Více

Stará škola JINAK na Hvjezdě

Datum konání
Typ

V našem oblíbeném klubu celý večer se supercovery v pořadu Stará škola JINAK

Více

Datum konání
Typ

Více

Přednáška: Norsko: Ztraceni mezi fjordy: Tomáš Kůdela

Místo
Moskevská, Most
Datum konání

Sychravé počasí, tříštící se vlny a silný vítr. Tak nás vítá severní Atlantik. Zklidní se teprve v hlubokých tmavě modrých fjordech, kde plachetnice pomalu proplouvá mezi útesy a domečky rozsetými po pobřeží. Dronem zachycuji divokou přírodu a trnu hrůzou, aby opět nechtěl přistát na hladině. Norskou přírodu nevydržíme jenom pozorovat z paluby. Vydáváme se do hor, kde některé úseky připomínají nezajištěnou ferratu. Dokážeme se přes sněhová pole vrátit zpět? Co když se vydáte na čtyřhodinovou procházku a místo ní vás čeká třináct hodin „vysokohorského jachtingu“? Spatřete Norsko novýma očima. Přednáška se uskuteční 12.10.2021 v 17 hodin v Městské knihovně Most. Vstupné je 50 Kč, pro čtenáře knihovny jsou přednášky zdarma.

Více

COCOTTE MINUTE ACOUSTIC

Datum konání
Typ

Předprodej na GoOut! https://goout.net/cs/listky/cocotte-minute/msak/ a na baru klubu! Čtvrtek od 16:00 | Pátek a sobota od 18:00. Cena vstupenky v předprodeji 350,- (v den koncertu na místě 400,-)

Více

Křest CD Poesis Beat

Datum konání
Typ

Křest nové desky Luboše Pospíšila spojený s koncertem, na kterém zazní písně jak z nové desky, tak starší tvorby a písně skupiny Wono Sito Sedne v akustickém kabátě. https://www.jazzteplice.cz/?akce=1951

Více