Drobečková navigace

Úvod > Akce v okolí

Akce v okolí


Datum konání
Typ

Více

Datum konání
Typ

Více

WOHNOUT

Datum konání
Typ

Koncert skupiny Wohnout-česká hudební skupina. Tvoří ji bratrská dvojice Jana a Matěje Homolových (oba kytara a zpěv), kteří jsou také autory repertoáru skupiny, baskytarista Jiří Zemánek a bubeník Zdeněk (Fenek) Steiner. Skupina vznikla v roce 1996, ale do širšího povědomí se dostala v roce 1998, kdy dělala předkapelu při turné skupiny Lucie, Žlutého psa a americké The Offspring v Praze. Ve stejném roce podepsala skupina smlouvu u Sony Music/Bonton a vydala první desku CunDaLla. Následovala alba Zlý noty na večeři (2000), Pedro se vrací (2002), Rande s panem Bendou (2004) a výběr rarit, které se na řadová alba nedostaly, Nevydáno (2005). V roce 2006 na podzim vydala skupina Wohnout své páté studiové album s názvem Polib si dědu, na kterém hostují i členové finské skupiny Waltari. Toto album je zajímavé tím, že nebylo natočeno v klasickém hudebním studiu, ale na samotě u lesa, v bývalém statku, předělaném na pension. Skupina oslavila v listopadu 2006 koncertem v Průmyslovém paláci na pražském výstavišti svou desetiletou existenci a zároveň pokřtila své album. Na tomto koncertě účinkovali jako hosté mj. skupiny Tři sestry, Vypsaná fiXa, Divokej Bill a další. Záznam koncertu by měl vyjít na DVD. V roce 2007 vydala kapela live album, které se jmenuje Živáček. Na tomto koncertu křtili album Polib si dědu(2006). V roce 2011 vydala skupina CD s názvem Našim klientům. K tomuto CD v roce 2013 vydala DVD Elektronická slepice. Toto DVD dokumentuje nahrávání CD Našim klientům. DVD Bylo nahráno Olegem Homolou (otec Matěje a Honzy Homolových). V roce 2014 skupina vydává desku s názvem Laskonky a Kremrole. Skupina vsadila na pestré, tvrdé a zároveň melodické kytary, české texty a energické koncerty, tím si brzy získala přízeň posluchačů.

Více

NOCTURNAL MISERY TOUR 2020

Datum konání
Typ

Ahoj! Jsme Neurotic Machinery, hrajeme progressive death metal a 10. 4. 2020 vyrážíme z našeho rodného Tachova za Tebou do Mostu, abychom Ti přehráli naše zbrusu nové a zatím nejtemnější album "Nocturnal Misery"! Spolu s námi se můžeš těšit na domácí thrash metalové harcovníky Sixth Dimension a také na speciálního hosta večera, naše maďarské přátele Omega Diatribe! Všichni se na Tebe těšíme v pátek 10. 4. 2020 v Rokáči Vinohrady a věříme, že si tenhle večer nadupaný pořádným metalem nenecháš ujít! Více informací brzy!

Více

Datum konání
Typ

Více

Datum konání
Typ

Více

Datum konání
Typ

Více

Datum konání
Typ

Více

Helter Skelter & Favorite Obsession

Datum konání
Typ

Nevolníci nikdy nemají dovolenou, a proto vám jménem našeho uskupení oznamuji nadcházející událost s prvky hudební performance, neboli koncert, s nadějnou vycházející hvězdou města Most, zvané Favorite Obsession. Tato povedená veselice se odehraje 11.4. ve všeobecně známé a uznávané knajpě jménem Božák. Doraž i ty fanoušku. Prosím. Potřebujeme peníze na zaplacení zvukaře, začíná nám posílat výhružné dopisy. open door: 20:00 Favorite Obsession - https://www.youtube.com/watch?v=ZEGR7TC_b1c Helter Skelter - https://www.youtube.com/watch?v=WlDSomeM2aA

Více